W 2022 roku fundacja zrealizowała projekt polegający na wydaniu albumu muzycznego POZORY Kamila Mitury, utalentowanego 17-letniego mieszkańca Gminy Borki.

Kamil tworzy muzykę z pasji, nie zamyka się tylko w jednym gatunku muzycznym, bo muzyka nie ma dla niego granic. Chciałby spełnić swoje marzenia o byciu słuchanym przez wiele osób i dąży do tego, aby przez jego teksty, słuchacze mogli się z nimi utożsamiać. Kamil jest spontanicznym, zdeterminowanym i posiadającym poczucie humoru nastolatkiem, jak sam mówi: zawsze trzeba wierzyć w siebie i swoje marzenia.

Aby zrealizować to zadanie wykonaliśmy szereg mniejszych działań m.in sesję zdjęciową, projekt graficzny albumu, promocję albumu i artysty w mediach społecznościowych, sesje nagraniowe w studio, mix/mastering oraz tłoczenie płyty.

Album POZORY kupić można w naszym sklepie internetowym

https://fundacjamyslowianie.pl/produkt/plyta-kamila-mitury-pozory/?v=9b7d173b068d

Wydanie płyty współfinansowane było z budżetu Powiatu Radzyńskiego w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.

Powiat Radzyński

Patronat Honorowy nad realizacją projektu objęli Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Wójt Gminy Borki Radosław Sałata. Partnerami w realizacji zadania zostali: Gmina Borki, Gmina Komarówka Podlaska, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach z/s w Woli Osowińskiej, Radzyński Ośrodek Kultury, White Studio, Rapar Sp. z o.o. i Piaszczyk Studio.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski
Wójt Gminy Borki Radosław Sałata
Gmina Borki
Gmina Komarówka Podlaska
White Studio