Pierwsze kwietniowe zajęcia rozpoczęliśmy od energicznych gier i zabaw, które nie tylko integrowały grupę, ale również rozwijały umiejętności społeczne i fizyczne. Zabawa była sercem tego dnia, dzieci miały szansę biegać, skakać i śmiać się bez ograniczeń.

Poniedziałek (08.04.24 r.) poświęcony był kreatywności i precyzji, podczas tworzenia pięknych bransoletek z muliny. Uczestnicy spotkania mieli okazję eksperymentować z różnymi wzorami i kolorami, co rozbudzało ich wyobraźnię i umiejętności manualne. W czwartek (11.04.24 r.) na zajęciach królowały różne formy i kształty z papieru, podczas spotkania stworzyliśmy papierowe zwierzątka i kwiaty. Poniedziałek (15.04.24 r.) był smakowitym wyzwaniem. Podczas zajęć przygotowaliśmy kolorowe i zdrowe szaszłyki owocowe.

Czwartek (18.04.24 r.) był pełen fascynujących doświadczeń! Wspólnie przygotowaliśmy doświadczania z gasnącą świeczką w wodzie i mlekiem z barwnikami, mieszankę do tworzenia baniek mydlanych oraz ciecz nienewtonowską. Zajęcia z serii wspólne eksperymentowanie zdecydowanie należą do jednych z ulubionych, dzieci zawsze z ciekawością w nich uczestniczą, a przygotowanie różnych doświadczeń daje im wiele radości.

W poniedziałek (22.04.24 r.) stworzyliśmy piękne obrazy z wykorzystaniem soli oraz farb, a podczas ostatnich zajęć zorganizowanych w kwietniu (25.04.24 r.), dzieci wzięły udział w różnych konkurencjach sprawnościowych.